Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 72.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 72.BÖLÜM – TANITIM

KAHVE BAHANE

Ramazanla birlikte ara verdiğimiz Kahve Bahane pazar günü saat 13.30 da başlıyor. Sinema ve Tiyatro oyuncusu Sinan Albayrak konuğumdur.

“Babamız aslan gibi bir adamdı. Babanın evladı olmak başka, babası olmayan bir evlât olmak başka. Müteazı ol. Sen ol. Kökünden kopma. Bir buğday tanesi kadar saf ol” diyerek söze başlıyoruz Sinan Albayrak’la. Daha önceki bölümlerde olduğu gibi çocukluk yaşlarından başlayarak, aile içindeki yetişme yöntemlerinden Hakan Albayrak ağabeyiyle beraberliklerinden de bahisler açıyoruz. Yol ilerledikçe ilkokuldan, lise ve üniversitedeki mücadele yılları ve sinemaya doğru kıvrılan evreler üzerinde Kahve Bahane sohbetimiz devam ediyor. Adı gibi Kahvenin Bahane muhabbetin şahane olduğu program bir solukta bitiveriyor. Her hafta yeni konuklarla yine huzurlarınızda olmayı sürdüreceğiz. Emek verilen her işin hayra ve hakka mütealik olan her eylemin kuşkusuz bereketli yönleri var. Annelerin, babaların, aile içindeki cemiyete yansıyan kültürel mirasın, ahlakı unsurların ne kadar aziz, ne kadar kıymetli olduğunu her programda yeniden ve yeniden görmeye devam ediyoruz. Kökü sağlam, özü ve sözü sağlam, inancı ve imani sağlam bir milletin evlatlarıyız şükürler olsun.

 

 

Şair, yazar ve Ressam Recep Garib’in hazırlayıp sunduğu Kahve Bahane programının önceki bölümlerini izlemek isteyenlerin www.recepgarip.com adresinden izleyebilir, düşüncelerinizi, tahlillerinizi ve tekliflerinizi bize yazabilirsiniz.

Böylesi güzel bahar günlerinde geçerek yol devam ediyor. Önümüzdeki hafta yeni bir konukla yine beraber olmak üzere cümlenizi esenlikler temennisiyle Allah’a emanet ediyorum.

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın