Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FİKİRLERİNİZ

Ana Sayfa » FİKİRLERİNİZ

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Fahri Sak
20 Aralık 2020 - 14:17

Boşuna ağlama çocuk;
Senin ünlü bir baban ünlü bir annen yok. Sen Hıristiyan, Ateist, Yahudi veya putperest değilsin ki dünya liderleri imdadına koşsun.
Boşuna bekleme çocuk;
Müslüman’ım diye geçinen mahlûkatlar da senin imdadına gelmiyor. Onlar bir varil Petrolu daha fazla emperyalist güçlere nasıl satarımın derdinde.
Boşuna umutlanma çocuk;
Dünya mirasları arasında olan bir şehrin yıkılışının ardında yeniden inşa edileceğini bekleme yıkılan umutların yitirdiğin hayallerin bir daha geri gelmeyecek.
İnsanlık ayaklar altında kalmışken, annen baban enkazlar altında kalmışken senin ne umudun ne de hayallerin olur. Tek tesellin günü geldiğinde intikamını alacağına dair verilen vaatler olur. Ve düzen bu sefer senin üzerinden devam eder.
Unutma Çocuk;
Dinini, anne-baba sevgini, ırkını, namusunu, vatan sevgini istismar ederek seni kullanacaklar. Tek dertleri bu coğrafyada huzurun geri gelmemesidir. Ne olursun çocuk büyüdüğünde ataların gibi bu soysuz ve kancıklara kendini kullandırma.
Fahri Sak
Profesyonel Koç /Eğitmen – yazar
05434943500

yonetim
27 Aralık 2020 - 22:58

Sevgili Fahri Sak Kardeşim,

“Boşuna Bekleme Çocuk”, içimizi titreten belgelere götürüyor. Ne var ki yaşadığımız hayat, bizi içten içe çürütse de dirilişe olan niyetimiz ve eylemlerimizden asla vaz geçmiyoruz. Biliyoruz ki yol uzun olsa da bu yoldan başka bir yolumuz yok. Meselemiz ve çabamız, insan ve insana ait erdemlerle mücehhez olmaya gayretinden ibarettir.
Bilvesile değinilerin düşünceyi, tefekküre ve hikmete taşıyacağına olan inancımız büyüyor. Yazışmayı ihmal etmeyelim.
Selamlarımla.

Mehmet GELEBEK
26 Aralık 2020 - 20:12

Hayırlı olsun sayın abim.. hoş bir site olmuş .. sizin hakkınızda düşüncelerimizi beyan eden bir yazımız olmuştu.. hakkımızda ne düşündüler diye bir bölüm olsa orda o yazımızı da paylassaniz güzel olurdu diye düşünüyorum.. saygılar kolay gelsin sayın abim… Selam ile…

yonetim
27 Aralık 2020 - 22:51

Kıymetli Mehmet Gelebek Hocam, teklifini uygulamaya koyacağız kısa sürede. Teşekkürlerimle nice yeni teklif, tahlillerini bekliyorum.
Selamlarımla

MEHMET KAMİL BERSE
15 Ağustos 2021 - 15:04

PROGRAMLARIN HEPSİNİ IZLEDIM SON 4.DAHIL…HEPSİ COK IYI SUNUM GÜZEL, KONUKLAR GAYET GUZEL, SOHBETİN İCINE ASLINDA BOGAZIN VE MARTILARINDA SESİ GİRSE ÇOK TATLI OLUR…DURSUN GURLEK PROGRAMI İKİ DOST MUHABBETİ GÜZELDİ, .ĶİTAPLARA VE SAHAFLARA DAHA ÇOK YER VERILSEYDİ DAHA SICAK OLURDU…BAŞARILI PROGRAMLARIN DEVAMINI DILERIM…

Halil Küçük
15 Ağustos 2021 - 15:40

Recep Garip ustadim teşekkürler, güzel bir program izledik, konu Dursun Gurlek hocamiz olunca zamanın ve programın bitmesini istemiyoruz, saygilar. 🙏
TRT nin bir sanat kanalı olsa, bizlerde hep dinlesek, izlesek, takip etsek program önermek, böyle bir proje varolsa.😷

Bala Yakıcı
15 Ağustos 2021 - 22:36

Çok güzel bir programdı, emeği geçen herkese teşekkürler. Pazar günlerimizin bir saati sizlerin sayesinde renkleniyor, aydınlanıyor.

Bala yakıcı
29 Ağustos 2021 - 14:30

Garip bey bir saat hiç yetmiyor böyle kıymetli insanları izlemeye. Keşke sizleri daha uzun izleme şansımız olsa. Yine her zamanki gibi çok güzel bir programdı emeğinize sağlık.

Turgut Güleç
09 Eylül 2021 - 11:24

Zevkle izliyorum. Selamlarımı yolluyorum. ( Adana’dan tanışınız Latif Güleç’in abisi)

Meryem özeren
29 Ekim 2021 - 11:48

Diyanet TV de yayımlanan kahve bahane programını büyük bir zevkle izliyoruz birbirinden değerli konukları ağırlıyorsunuz.Bu programı TRT 1 ekranlarında görmek istiyoruz.

Feride Ceylan Demir
14 Temmuz 2022 - 06:05

Feride Ceylan Demir

Öncelikle yeni yayınnız Kahve Bahane programınız hepimize hayırlı olsun.

İsmi gibi güzel bir program ve her hafta güzel, özel konuklarla bazen ince detaylı konular içeren sohbetler ile kendimizde bişeyler buluyor örnek alıyoruz.

Bazı hayatların zorluklarla gelinen zirveye, şimdilerde kültür sanat ve irfan ehli olanların hayatlarına dokunuş yapan eller vs…

Bize farkında olmadan bazı hayatlar dokunuyor.
Bakış açımız değişiyor.
Bir yerlerde kendimizden birşeyler buluyoruz belki de….

Söylecek çok şey var ama bazı duygular tutsak kalıyor ve yazıya dökemiyoruz.

Tek kelimeyle muhteşem bir program.
Böyle programların da devamlı olması güzel olur.

Kaliteli program
Kaliteli sunucu şair, yazar, ressam 😊

Saygı ve Sevgilerimle kıymetli hocam.