Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 6.BÖLÜM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 6.BÖLÜM

Diyanet TV’de Kahve Bahane’de 6. Bölümde Şair, Yazar, Edebiyatçı, Mütefekkir Yavuz Bülent Bakiler konuğumdu.

Şair-Yazar-Ressam Recep Garip’in sunumuyla Yavuz Bülen Bakiler’le Sivas’tan Kahramanmaraş’a yola çıkıp, Ankara’dan İstanbul’ dan, Azarbeycan’dan Türkistan’a yolculuğumuzda, Endülüs, Gırnata, Kudüs ve Balkanlar’a uğradık. Tuna’da dinlenip Anadolu’ya döndüğümüzde Kahvenin ne çok şeye Bahane olduğunu gördük.

Bu güzel kültür programını www.recepgarip.com sitemizde izleyip görüş ve yorumlarınızdan mesrur oluruz.

Selam, muhabbetlerimle

https://www.diyanet.tv/kahve-bahane

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Sultan
01 Eylül 2021 - 12:38

Her hafta heyecanla beklediğim, izlemelere doyamadığım program Yavuz Bülent Bakiler üstadla bu hafta adeta taçlandı, emeğinize sağlık.

Nur
01 Eylül 2021 - 12:41

Yavuz Bülent Bakiler üstadla sizi beraberce dinlemek inanılmaz keyifliydi, teşekkür ederiz. Gelecek haftayı merakla bekliyoruz.

Merve
02 Eylül 2021 - 00:51

Ne güzel şey ki bir konunun üstadıyla geçmişlere giderek keyifli sohbetler yapmak ve bu keyifli sohbetin heyecanını bizim gibi izleyicilerle buluşturmak… yine çok keyifli geçen bir programı sonuna kadar heyecanla izledik tesekkur ederiz Recep hocam…

Çiğdem
09 Eylül 2021 - 08:49

Bölümün nasıl geçtiğini anlamadım. Birçok programda eksik olan samimiyet ve kalite Kahve Bahane programının benim için aranan program olmasını sağladı.

ahmet
19 Eylül 2021 - 13:56

Program çok mu kısa hemen bitiyor. Böyle kaliteli ve doyurucu programların daha uzun sürmesini diliyorum. Yüreğinize sağlık