Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 6.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 6.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV’de Kahve Bahane’de bu pazar Şair, Yazar, Edebiyatçı, Mütefekkir Yavuz Bülent Bakiler konuğum.

Şair-Yazar-Ressam Recep Garip’in sunumuyla Yavuz Bülen Bakiler’le Sivas’tan Kahramanmaraş’a yola çıkıp, Ankara’dan İstanbul’ dan, Azarbeycan’dan Türkistan’a yolculuğumuzda, Endülüs, Gırnata, Kudüs, Balkanlar’a uğradık. Tuna’da dinlenip Anadolu’ya döndüğümüzde Kahvenin ne çok şeye Bahane olduğunu gördük.

Efendim önceki bölümlerin tekrarı ya da yeni izleyecek olanlar www.recepgarip.com sitemizde izleyip görüş ve yorumlarınızdan mesrur oluruz.

Selam, muhabbet ve esenlikle

Canlı Yayın : https://www.diyanet.tv/canli-izle

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Yasemin ersun
29 Ağustos 2021 - 13:48

Kahve bahane programınızı beğenerek keyifle takip ediyoruz başarılarınızın devamı temennisiyle yeni bolumleride heyecanla bekliyoruz ailecek …..sevgiyle Sağlıkla kalın

Cansu
30 Ağustos 2021 - 01:18

Merhabalar Recep Garip Hocam. Programlarınızı keyifle takip ediyoruz. Bu haftaki programınız da şahaneydi. Sayın Yavuz Bülent Bâkiler Hocayı ekranda görmek, öze dönüş çabasıyla ürettiği eserleri kendi ağzından dinlemek ve edebiyatından istifade etmek eminim hepimize iyi geldi. Yavuz Bülent Bâkiler Hocayı tekrar görmek isteriz. Ve bir izleyiciniz olarak onun gibi toplum yararına durmadan üreten münevver şahsiyetleri daha çok konuk etmenizi, kahve tadında uzun muhabbetlere dahil olmayı canı gönülden istiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.