Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 53.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 53.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV Kahve Bahane’de bu pazar saat 13.30’da Akademisyen ve Siyaset Adamı Prof. Dr. Sait Yazıcıoğlu konuğumdur.

Eski Diyanet İşleri Başkanlarından, Devlet Bakanlarından Erzincan Valisi rahmetli Recep Yazıcıoğlu’nun kardeşi Sait Yazıcıoğlu hocamla 22. dönemde Ankara’da 5 yıl beraber görev yaptık. Kahve Bahane’ye bizleri kurmayarak onur verdiği için müteşekkirim.  Hoş ve sayfayla geldiler.

 

Elbette bütün konuklarımızda olduğu üzere çocukluk yıllarından başlayarak sohbete kahveyi eşlik ettireceğiz. Ağabeyiyle ortak beraberliklerinden, karakter yapılarından söz edeceğimiz Kahve Bahane bütün güzelliğiyle devam ediyor.

İlim sahibi olmak için verdiği mücadeleden, Akademisyenliğe, siyasetten Bakanlığa yürüyüşünü soracağız. İnce, latif bir ilim adamının yöneticilikte yaptıklarını ve şimdilerde yeniden Üniversite kürsülerindeki Hocalığının nedenlerini kendisinden dinleyeceğiz.

 

 

Islam hassasiyetinin hususlarından, ahlak anlayışından, maturidiliğin dikkat çekici unsurlarını dinleyeceğimiz Kahve Bahane’yi Şair, Yazar ve Ressam Recep Garip sunuyor. Önceki bölümleri merak edenler ve tekrar izlemek isteyenlerin www.recepgarip.com dan takip edebileceklerini, kanaatlerini önemsediğimizi de ifade etmek isterim.

Selam ve muhabbetlerimle iyi seyirler temenni ediyorum.

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

 

 

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın