Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 44.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 44.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV’de Kahve Bahane 44 bölümüyle bu pazar saat 13.30’da  konuğum Gazeteci Araştırmacı Yazar dostum Mehmet Nuri Yardım.

Her bir bölümüyle yeni alanlar açarak, kültür, sanat ve düşünce insanlarından biriyle karşınızda olmayı sürdürüyoruz. Arzu ediyoruz ki her bir konuğumun  çocukluğundan başlayan ve bugünlere gelmesine vesile olan nedenler üzerinde duralım. Samimî, içten, duygulu olmaya gayretimiz var. Mehmet Nuri Yardım’ın gazeteciliği kültür sanat adamlarımızla beraber olma, onlarla söyleşiler yaparak geleceğe ayna olmanın yollarını bulmuş. Bir çok esere imza koymuştur.

 

Örneğin; Prof. Dr. Mehmet Kaplan’dan, Tarık Buğra’dan, Cemil Meriç’ten, Necip Fazıl’dan, Ahmet Kabaklı’dan, Mehmet Şevket Eygi’den, Sezai Karakoç’tan söz edeceğiz..Nasıl bir arada olmuş, kimlerle dostluklar kurmuş, kimlerin  dertlerine derman olunacak hayat ölçüleri yakalamış, yazı hayatındaki öncülerden bugünkü Yazarlıkevi müdavimlerine hazırladığı sırları da konuşacağımız Kahve Bahane bütün güzelliğiyle bol köpüklü Kahvenin coşkusuyla devam edecek Allahın izni keremiyle. Kaçırmayın arzu ederim.

 

 

Kahve Bahane’nin önceki bölümlerini www.recepgarip.com dan izleyebilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

En kalbi selam ve muhabbetlerimle

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın