Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 43.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 43.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV de adı gibi Kahvenin Bahane muhabbetin şahane olduğu programımızda bu pazar saat 13.30’da 43 bölümde kıymetli dostum Şair ve Yazar Ferman Karaçam konuğumdur.

Birbirinden değerli ilim, hikmet, sanat ve edebiyat sahibi kıymetlerimizden her hafta yeni bir konukla karşınızda olmaya devam ediyoruz. Bu pazar günü Şair ve Yazar Ferman Karaçam’ın çocukluk yıllarının geçtiği Ardahan’dan, Erzincan’an oradan Erzurum’dan İstanbul’a uzanan yolculuğunda çocukluk yıllarının kazandırdığı yer yer hüzünlü, yer yer tebessüm ettiren kendi çocukluk dönemlerimize geçişler yapacağız.

Sanat, edebiyat ve şiirin o eşsiz soylu yolculuğundaki ara notlara dokunuşlar yapıp bugünlere nasıl gelindiği üzerinden, kimleri okuduğundan, kimlerle muhabbeti yoğunlaştırdığından sözler edeceğiz. Yine Ferman Karaçam’ın lise sonrası üniversite yıllarına ve o yıllardaki “İlim Sanat” dergisinden “İslam”,  “Kadın ve Aile” ve “Gül Çocuk” dergilerinden sözler açıp “Mavera” dergisi ile Cahit Zarifoğlu ile olan beraberliğini konuşacağız.  40 yılı aşan dostluğun konuşulduğu Şair ve Yazar Ferman Karaçam’la bu içli, coşkulu, ahenkli, samimi ve hisli muhabbeti bence kaçırmayın.

 

Kahve Bahane yeni bölümleri ile evlerimize bol köpüklü muhabbeti taşırken geçmiş bölümleri izlemek isteyenlerin  www.recepgarip.com adresinden takip edebileceklerini ifade ediyorum. Değerlendirmeleriniz, düşünceleriniz bizim vazgeçilmezimizdir.

Selam ve muhabbetlerimle

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın