Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 40.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 40.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV. Kahve Bahane’de bu pazar saat 13.30’da gazeteci yazar Sibel Eraslan konuğundur.

Kuşkusuz her bir insanın çocukluk, gençlik ve yaşlılık yılları çeşitte hayat hikayeleri ile dolu. Bu hayat hikayeleri her birimize farklı alanlarda farklı tefekkür kapılarını, ders alma fırsatlarını da içinde taşıyor. Sibel Eraslan’ın çocukluk yıllarından başlayarak hayat hikayesini kendinden dinleyeceğiz. Bol köpüklü kahve eşliğinde bu muhabbete sizler de bize her zamanki gibi eşlik edeceksiniz. Bunun için her birinize müteşekkirim.

Çocuklukta başlayan başarı hikayelerimize, hayatın bize sunduklarıyla vermiş olduğumuz mücadeleler üzerinden bugünkü Türkiye’ye yelkenler açıyoruz.  Kuşkusuz her insanın hayatı bir dünya, bir roman, hayatı çeşitli hikayeleri, öyküleri dert ve acıları elbette ki muhabbetleri, coşkuları da içinde barındırıyor.

Gazeteci yazar Sibel Eraslan’la uzun yıllara varan tanışıklığımız üzerinden çocukluk yıllarından yola çıkıp bugün bütün Türkiyenin,  özellikle genç kızların kalem ve duruş olarak takip etme nedenlerini soracağız.  Hz. Hatice, Hz. Ayşe, Hz. Fatma, Hz. Asiye ve Hz. Meryem validelerimizi anlatan biyografinin ötesinde gönle, kalbe akla dokunan kalemini konuşacağız.

Şair, Yazar ve Ressam Recep Garip’in hazırlayıp sunduğu Kahve Bahane’de Sibel Eraslanla olan muhabbeti bence kaçırmamalısınız.  Önceki bölümleri takip etmek, izlemek isteyenler www.recepgarip.com adresinden faydalanabilirler.

Selam ve muhabbetlerimle

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

 

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın