Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 4.BÖLÜM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 4.BÖLÜM

Diynet TV.de her pazar saat 13.00 de yayınlanan “Kahve Bahane” programındaki 4. bölüm konuğum Edebiyat Tarihçisi, Yazar ve Kültür adamı Dursun Gürlek Hocam.

Çocukluğundan başlayan kitapla olan dostluğu kendilerini son dönemin ayaklı kütüphanesi denilebilecek bir anlayışı oluşturduğunu da ifade edeyim.

Üstat Necip Fazıl’dan, Cemil Meric’e, Cağaloğlu’nun, Sahafların, Çınaraltı ve Küllüğün sırlarını keşfetmiş bir irfan ehli Dursun Gürlek Hocamla adı gibi “Kahvenin Bahane” sohbetin şahane olduğu bu programı tekrar tekrar www.recepgarip.com dan izleme imkanına sahipsiniz. İzledikten sonra değerlendirmelerinizi yorum bölümünde görmekten son derece mutlu olacağımı ifade ediyor,
Selam ve muhabbetlerimle esenlikler temenni ediyorum.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Ayşe Çetinkaya
18 Ağustos 2021 - 08:17

Her pazar evimizin konuğu olan sizi ve gönlü güzel konuklarınızı izlemek bizim için bir ritüel haline geldi Recep Garip bey. Yine her zaman ki gibi sürükleyici ve tadı damağımızda kalan bir program oldu. Dursun Gürlek hocamızla başka bir program daha olmasını cân-ı gönülden arzu ediyor, yayınlarınızın devamını heyecanla bekliyorum/z. Allah’a emanet olun

Mevlüt
19 Ağustos 2021 - 15:57

Hoş sohbetiniz ve birbirinden değerli konuklarınız için sonsuz teşekkürler hocam emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım

Çiğdem
19 Ağustos 2021 - 19:48

Recep hocamızla yapılan sohbetlerin tadına doyum olmuyor. Ayrıca konukların da kaliteli seçilmiş olması programa ebedilik kattı. Her hafta sohbetin tadı damağımızda kalıyor. Diyanet tv’nin böyle bir programa destek olması bizi mutlu etti. Umarım devamları gelir.

Baytar
19 Ağustos 2021 - 21:13

Güzel bir programdı. konuklarınızı tahmin etmek mümkün olmuyor. Her bölüm ayrı süpriz.sonraki bölümü merakle bekliyorum

Mehmet Gildir
21 Ağustos 2021 - 08:26

Çok değerli, üretken, fikir adamlarını dinlemek, ön plana çıkarmak yerinde bir program olmuş. Sosyal medyada paylaşmanız da iyi olmuş, sonradan izleme fırsatı bulduk. Kolay gelsin, emeğinize sağlık. Allah’a emanet olun.

Osman ERDEM
22 Ağustos 2021 - 18:36

Selamünaleyküm Çok Değerli Recap GARİP Hocam, öncelikle sizi tanımayı nasip eden Rabbime hamdediyorum. Hayatında iyi insanlarla tanışmak, onların iyi hallerinden nasiplenmek bir kişi için Allah’ın C.C lütfudur diye düşünüyorum. 26 yıl öncesinde Adana’da öğrenciyken tanıdığım Recep GARİP hocamı 20 Ekim 2017 günü Ardahan Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu bir programda gördüğümde gönlümde ne kadar bir yer edinmiş olduğunuzu yaşadığım heyecanla gördüm. Sağ olun o zaman beni kırmayıp yöneticilik yaptığımız okulda öğrencilerimizle buluşmuş ve sohbet etmiştiniz. Televizyonda sizi görünce benzer heyecanı yaşadığımı belirtmek isterim. Sizin gibi bir deryayı bizlerle buluşturmaya vesile olduğu için TRT Diyenet TV yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Kıymetli Hocam. Ardahan’dan selâm ve saygılarımla .

Osman ERDEM
22 Ağustos 2021 - 19:18

Selamunaleyküm Saygıdeğer Recep GARİP Hocam, öncelikle sizi tanımayı nasip eden Rabbime hamdediyorum. Hayatında iyi insanlarla tanışmak ve onların hallerinden nasiplenmek bir kişi için Allah’ın C.C lütfudur diye düşünüyorum. 26 yıl önce üniversite öğrencisi iken Adana’da tanışma fırsatı bulduğum ve 20 Ekim 2017’de Ardahan Üniversitesi’nin düzenlediği bir programın konuğu olduğunuzu gördüğümde yaşadığım heyecanı TRT Diyanet TV’yi seyrederken tekrar yaşadım. O gün biz kırmayrak yöneticiliğini yaptığımız okulun öğrencileriyle buluşup uzunca bir sohbet yapmıştınız. Bilgi derinliğiniz ve mütevaziliğinizle öğrencilerimizi kendinize hayran bırakmıştınız. Sizin gibi bir deryayı bizlerle buluşturmaya vesile olduğu için TRT Diyenet Televizyonu yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız Hocam. Selâm ve saygılarımla.

Nur
26 Ağustos 2021 - 22:24

Harikulade bir programdı, Dursun hocamızın hoş sohbeti programa ayrı bir güzellik katmış. Teşekkür ederiz.

Sultan
27 Ağustos 2021 - 13:52

Dursun Gürlek hocamızla program ayrı bir güzel olmuş, emeğinize sağlık.