Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 32.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 32.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV Kahve Bahane 32. bölümüyle bu pazar saat 13’00’te İbni Haldun Ünv. Mütevelli Heyet Başkanı İlahiyatçı Yazar Prof. Dr. İrfan Gündüz konuğumdur.

KAYSERİ-Yenihisar doğumlu, Kayseri İmam Hatip Lisesi ve Kayseri Lisesi’nde tamamlayan İrfan Gündüz Fatih Müftülüğü’nde İmam-Hatiplik görevinde iken girdiği İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü’nden mezun oldu 1974 yılında mezun oldu. Sonraki yıllarda İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü Tasavvuf Tarihi Asistanlığı’nı kazandı. M.Ü.İlahiyat Fakültesine dönüştürülen fakültede, 1983’de Doktor, 1990’da Doçent ve 1996’da Profesör oldu. Sosyal ve siyasal meselelerle ilgilenen Gündüz Kayseriden  Milletvekili oldu. Biz Milletcekilliğinden ziyade Çocukluk yıllarından başlayarak hayat mücadelesini ve yetişmesinde emeği geçenleri konuşacağız. İçinde bulunduğumuz üç ayaların ilki Recep ayının içinde yer alan Miraç kandili’nden ve bu aylarda yapmamız gerekenlerden söz edeceğiz.

Şair, Yazar ve Ressam Recep Garip’in sunduğu Kahve Bahane’nin önceki bölümlerini tekrar izlemek ve değerlendirmeler yapmak için www.recepgarip.com dan yararlanabilirsiniz.

Selam ve muhabbetlerimle

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

 

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın