Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 10.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 10.BÖLÜM – TANITIM

Diyanet TV’de “Kahve Bahane” 10. Bölümde konuğum Prof. Dr. Mim Kemal Öke .  “Kahve Bahane” diyerek çıktığımız bu yolda kendimizi, özümüzü, nefsimizi, neslimizi bir derviş edasıyla yakalamanın bu çağda da mümkün olduğunu konuşacağız.

Şair, Yazar, Ressam Recep Garip’ın sunumuyla birbirinden kıymetli kültür, sanat, ilim ve irfan sahipleriyle halden hale, dilden dile, gönülden gönüle sohbetin sırrını keşfetmeye devam ediyoruz.

 

 

26 Eylül pazar günü saat 13.00 de Kahveleriniz bol köpüklü olsun. Muhabbetin sebebi, yaratılış sırrımız olan Muhammet as Efendimiz olsun.

 

Daha önceki bölümler için www.recepgarip.com dan izleyebilir, duaya dönüşen temennilerinizi değerlendirme notlarınızla okumak isteriz.
Selam ve esenlikle bekliyoruz.

 

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Muhammed Erdem
26 Eylül 2021 - 16:36

Ne ara başladı, ne ara bitti anlamadığımız muhteşem ötesi bir programdı. Tekrarını beklediğimiz bu kıymetli konugunuzla ve sizinle kahvemizi yudumladik. Günümüzü guzellestirdiniz Sayin Recep Garip hocam. Selam ve duayla

Ayşe Çetinkaya
26 Eylül 2021 - 18:52

Kahve’yi bahane ettiğiniz nice böyle güzel konuklarla beraber sizi seyretmeye devam etmek istiyoruz. Çok keyifli bir programdı. 👍 Gönlünüze saglik