Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

KAHVE BAHANE 38.BÖLÜM – TANITIM

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » KAHVE BAHANE 38.BÖLÜM – TANITIM

“Kahve Bahane”nin bu haftaki 38. konuğu Sosyolog ve Yazar Prof. Dr. Ümit Meriç. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen Ümit Meriç’in İstanbul çocukluğundan yola çıkarak Antakya’dan İstanbul Kültür Sanat hareketliliklerine, liseli yıllardan üniversite gençlik yıllarına yelkenler açacağız. Düşünür, sosyolog ve şair olan baba Cemil Meriç’in tefekkür dünyasındaki coşkulu muhabbetinden kitap okuduğu yıllardan, koluna girerek birlikte yürüdüğü iklimleri dolaşacağız. Edebiyat Fakültesinden sosyoloji notlarına ve daha birçok meseleyi ele aldığımız “Kahve Bahane” programında size,  bize, ülkemize ve insanımıza dair çok şeyin dile geldiğini konuşacağız.

 

Yaşanmış büyük hikayeler eşliğinde muhabbet ederek bu hafta da evlerinize konuk olacağız. Birbirinden değerli konuklarıyla her hafta pazar günü saat 13.30’da devam eden “Kahve Bahane” Diyanet Televizyonunda ilgi ile takip ediliyor.  Programı Şair Yazar ve Ressam Recep Garip sunuyor.

Önceki bölümleri merak edenler, tekrar izlemek isteyenler www.recepgarip.com dan izleyip değerlendirme notları yazabilirsiniz.

Selam ve muhabbetlerimle.

 

CANLI YAYIN : https://www.diyanet.tv/canli-izle

ESKİ BÖLÜMLER İÇİN : https://www.recepgarip.com/kategori/etkinlikler/

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın